Dyrektor SP 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej informuje, że:

1)      Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze (zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

2)      Zajęcia w szkole będą zawieszone na 2 tygodnie.

3)      12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze – dotyczy to dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu.

4)      Na stronie internetowej szkoły znajdzie się w najbliższym czasie zakładka „ZASOBY”, w której nauczyciele poszczególnych przedmiotów umieszczą materiały dla wszystkich klas dotyczące zadań, które uczniowie będą wykonywać w domu.

5)      Na stronie internetowej szkoły będą na bieżąco publikowane komunikaty dotyczące rozwoju sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *